Som vanligt igen

Vi är hemma igen. Underbart är underbart och där ibland också kort.
Vi hade verkligen det bra i New York. En vecka full med roliga, spännande saker. en vecka som nu blivit till sköna minnen och berättelser.

Efter att vi kom hem blev det judo direkt. Ingen tid för vila och att fixa jetleg. Träningspass på morgonen och därefter iväg till tävlingsarenan och se, coacha och heja fram klubbens duktiga judokas. Jag älskar att hålla igång.
Vi är hemma igen och allt blir åter som vanligt.Vi är hemma igen. Underbart är underbart och där ibland också kort.
Vi hade verkligen det bra i New York. En vecka full med roliga, spännande saker. en vecka som nu blivit till sköna minnen och berättelser.

Efter att vi kom hem blev det judo direkt. Ingen tid för vila och att fixa jetleg. Träningspass på morgonen och därefter iväg till tävlingsarenan och se, coacha och heja fram klubbens duktiga judokas. Jag älskar att hålla igång.
Vi är hemma igen och allt blir åter som vanligt.